41 dokumenter downloadet

Gode lager-/produktionslokaler og kontor beliggende i skønne omgivelser midt på Tuse Næs

Lokalerne, der udlejes, er beliggende på det naturskønne Tuse Næs, ca. 10 minutters kørsel fra Holbæk.

I alt er der ca. 900 m² blandet kontor samt lager-/produktionslokaler, hvor der er mulighed for at opdele lejemålet efter nærmere aftale - helt ned til 40 m² lager-/produktionslokale.

Stueplan indeholder bl.a. et stort søjlefrit lager-/produktionslokale med portadgang via nabolejemålet og mulighed for til fælles køkken med spiseplads, eget kontor samt eget toilet.

Herudover forefindes 4 gode lager-/produktionslokaler fra ca. 40 m² til 60 m², som kan lejes særskilt. Der er portadgang til lejemålene via læsserampe med sidesliske med mulighed for palleleveringer. Disse lokaler har adgang til toilet.

Første sal er indrettet til 100 m² kontor med eget køkken og toilet.

De skitserede muligheder er kun forslag, eftersom der er et væld af muligheder for andre opdelinger af lejemålet, alt efter behov.

Lejemålene/vilkår vil blive tilpasset efter særskilt aftale.

Jesper Jensen
Erhverv, Ejendomsmægler MDE
Ahlgade 24, 4300 Holbæk

Kontakt os

Har du spørgsmål, eller vil du vide mere om denne ejendom? Send en besked til os.

Om erhvervsmægler

Disse ejendomme kunne måske have interesse

Se alle lignende ejendomme her